Points Of You

Apie

„Points of You“, kitaip dar vadinamas „Koučingo žaidimas“ tai efektyvi ir kūrybiška priemonė tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek žaidžiant verslo aplinkoje. Žaidimas skatina išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais, išbandyti save naujose srityse ir taip atverti naujas pokyčių, plėtros ir augimo galimybes.

Žaidime daug dėmesio skiriama mąstymo ir bendravimo procesams. Tai praktiška priemonė, kurią naudoja koučingo specialistai, terapeutai, vadovai, psichologai, mentoriai, grupių lyderiai ir kt. Šį žaidimą galima žaisti vienam, kartu su kitu asmeniu, mažomis ar didesnėmis kaip šimto žaidėjų grupėmis. Be to, jis yra lengvai pritaikomas bet kokiai temai ar tikslui.

Žaidimas skatina išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais, išbandyti save naujose srityse ir taip atverti naujas pokyčių, plėtros ir augimo galimybes.

Akivaizdžiai malonus ir estetiškai patrauklus žaidimas pateikia 65 įprastas koncepcijas ir pasiūlo daugybę įdomių jų interpretacijų – paprastų ar abstrakčių, aiškių ar kūrybiškų. Taip sukuriami netikėti kontekstai ir atrandami nauji keliai.

 Koučingo žaidimo „Points of You“ rinkinį sudaro 65 kortelės ir spalvota knyga, proceso plano schema ir svarbiausioms pastaboms pasižymėti skirtas bloknotas.